Apex Legends hayranları için meraklı bekleyiş sonunda bitiyor. Yakında yayınlanacak olan Sezon 4 öncesi paylaşılan fragman, yeni sezon hakkında birçok detayı da açıklığa kavuşturmuş oluyor. Yeni karakter Revenant ve uzun mesafe silahı Sentinel ile Apex Legends artık çok daha çekişmeli bir hâl alacak.

Geçtiğimiz yıl tam da bu günlerde (şubat ayında) piyasaya sürülen ve piyasaya sürülmesinin üzerinden saatler bile geçmeden rekor derecede oyuncu sayısına ulaşan Apex Legends, sektörde yaşanan durağanlığı bozmuş ve haftalarca gündemin odağından düşmemişti. 1. yıl dönümünü kutlayacak olan Apex Legends, 4. sezonu Asimilasyon fragmanını yayınladı.

Fragman:

Battle Royale oyun türünün en çok oynanan oyunlarından Apex Legends, 4. sezonu Asimilasyon ile beraber yeni karakter Revenant’ı da oyuna dâhil ediyor. Öfke ve intikamdan gücünü alan Revenant, doğa üstü güçleriyle düşmanlarına ölüm pahasına meydan okuyor.

Diğer bir yenilik olan silah Sentinel ise uzak mesafe çatışmalarında kendisini öne çıkarıyor. Keskin nişancı tüfeği olan Sentinel, rakiplerin zırhlarını delip geçebilme özelliği ile oyunu kurtarabilecek kritik vuruşlar gerçekleştirebilmeye olanak tanıyor.